• Detail firmy

Bohemia Entrypoint s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na kreativní PR marketing, design, foto, video, zvuk či politické kampaně. Nabízíme guerilla marketing, korporátní identitu, webdesign

Adresa

V rohu 434/3
142 00 Praha 4 - Libuš

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27258629

Výrobky, činnosti

Zaměřujeme se na kreativní PR marketing, design

Zaměřujeme se na kreativní PR marketing, design, foto, video, zvuk či politické kampaně. Nabízíme guerilla marketing, korporátní identitu, webdesign, postprodukci a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 773 798 519
E-mail: produkce@entrypoint.cz
WWW: www.entrypoint.cz

Kontaktní osoba

Jiří Dvořák - Jednatel

Roman Drnovec

Další firmy v oboru

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.