• Detail firmy

Bohdana Hladíková, DiS.

Základní popis

Vedení daňové evidence, vedení účetnictví fyzických i právnických osob,zpracování roční účetní závěrky, daňových přiznání (daň z příjmů, DPH, silniční daň, daň z nemovitosti atd.), kompletní zpracování mezd, zastupování na úřadech, osobní přístup.

Adresa

Budovatelů 19
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88202160

Výrobky, činnosti

Účetnícké služby

Vedení účetnictví fyzických i právnických osob, daňové evidence. Zajištění kompletního zpracování mezd a zastupování na úřadech.

Kontaktní údaje

E-mail: ucetnictvi.hladikova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bohdana Hladíková, Dis - Majitel

Mobil: +420 733 706 578
E-mail: ucetnictvi.hladikova@seznam.cz
Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

Jana Marešová

Zabýváme se vedením účetnictví. Zajišťujeme zpracování mezd, DPH, daní z příjmu, silniční daně a další. Poskytujeme služby fyzickým osobám, společnostem nebo obchodům.

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.