• Detail firmy

Bohdan Suchanek

Základní popis

Nabídka finančního, ekonomického a organizačního poradenství se zaměřením na strukturální fondy, zprostředkování obchodních vztahů s Polskem.

Adresa

Kosmonautů 1215/9
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10655638

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@bsdc.cz

Kontaktní osoba

Bohdan Suchánek - Majitel

Mobil: +420 602 586 491
E-mail: info@bsdc.cz
WWW: www.bsdc.eu
Další firmy v oboru

KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o.

Specializujeme se na vypracování projektové dokumentace a inženýrskou činnost v oblasti stavitelství. Zajišťujeme vypracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy,dřevostavby,provozovny,průmyslové stavby, sportovní a rekreační areály, objekty městské zástavby, drobné stavby, přestavby a další. Poskytujeme technický, stavební a autorský dozor, vyřízení ohlášení nebo stavebního povolení.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.