• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ Bohdan Staněk

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem dětských postýlek, zdravotnikých mastrací, postelí a paland, zakázkovou výrobou nábytku a bytových doplňků z masivního dřeva.

Adresa

Čáslavsko 23
395 01 Čáslavsko

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49003097

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Zabýváme se výrobou zdravotnikých mastrací, postelí a paland, zakázkovou výrobou nábytku a bytových doplňků z masivního dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: 565 445 005
E-mail: jaro.jank@tiscali.cz
WWW: truhlarstvijankovsky.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Jankovský - Majitel

Telefon: 721 439 974
E-mail: jaro.jank@tiscali.cz
Další firmy v oboru

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Specializujeme se na prodej dřevěného materiálu prvotřídní kvality. Nabízíme obkladové palubky, saunové palubky, materiál na dřevěné terasy, plastové palubky, plošný materiál, palubkové podlahy, hoblovaná prkna, ploty a zábradlí, hoblované a nehoblované řezivo i kompletní zahradní dřevěný nábytek.

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!