• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ Bohdan Staněk

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem dětských postýlek, zdravotnikých mastrací, postelí a paland, zakázkovou výrobou nábytku a bytových doplňků z masivního dřeva.

Adresa

Čáslavsko 23
395 01 Čáslavsko

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49003097

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Zabýváme se výrobou zdravotnikých mastrací, postelí a paland, zakázkovou výrobou nábytku a bytových doplňků z masivního dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: 565 445 005
E-mail: jaro.jank@tiscali.cz
WWW: truhlarstvijankovsky.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Jankovský - Majitel

Telefon: 721 439 974
E-mail: jaro.jank@tiscali.cz
Další firmy v oboru

Petr Nechvátal

Vyrábíme na zakázku bytový, kancelářský i zahradní nábytek a interiérové dveře. Používáme kvalitní materiály. Výroba probíhá na míru dle požadavků zákazníků.

Petr Pejřimovský - Truhlářství Retro

Věnujeme se truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek z masivu na míru ve speciálních povrchových úpravách. Kromě nábytku, který i renovujeme, nabízíme také různé dřevěné konstrukce, jako jsou pergoly, altány, garážová stání či terasy. Prodáváme lazury, laky a barvy na dřevo i kovy. Barvy Vám rovněž namícháme dle Vašeho přání.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!