• Detail firmy

Bohdan Ratych

Základní popis

Provádím stavební práce, rekonstrukce, pokládku obkladů, omítky, štuky, stavbu plotů a opěrných zdí, odvodňování budov a malování bytů i fasád.

Adresa

Růžodolská 96/20
460 01 Růžodol I - Liberec XI

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25477650

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Provádím stavební práce, rekonstrukce, pokládku obkladů, omítky, štuky, stavbu plotů a opěrných zdí, odvodňování budov a malování bytů i fasád.

Kontaktní údaje

E-mail: ratych@seznam.cz
WWW: www.a-ratych.webnode.cz

Kontaktní osoba

Bohdan Ratych - Jednatel

Mobil: +420 777 738 544

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.