• Detail firmy

Bogdan Waclawik

Základní popis

Výroba polymerových a gumových štočků a autorizovaný prodej razítek Trodat. Výroba vizitek, svatebních oznámení a pozvánek.

Adresa

Čapkova 200/7
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64643344

Výrobky, činnosti

Výroba polymerových a gumových štočků

Výroba polymerových a gumových štočků a autorizovaný prodej razítek Trodat. Výroba vizitek, svatebních oznámení a pozvánek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 712 350
E-mail: c.tesin@vyrobarazitek.cz
WWW: www.vyrobarazitek.cz

Kontaktní osoba

Bogdan Waclawik - Jednatel

Mobil: +420 608 860 886
Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.