• Detail firmy

BODY CENTRUM, s.r.o.

Základní popis

Centrum řízené a kontrolované detoxikace podle metody MUDr. Josefa Jonáše. Pořádání seminářů, přednášek, kurzů a prodej preparátů Joalis. Maloobchodní prodej potravin pro bezlepkovou dietu. Velkoobchod s potravinovými doplňky a kosmetikou.

Adresa

Vodní 16
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26215420
DIČ:  CZ26215420
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bylinné sirupy a extrakty.

Kontaktní údaje

E-mail: registracebodycentrum@seznam.cz
WWW: www.bodycentrum.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Alena Šmehlíková - Jednatel

Telefon: +420 545 241 303
E-mail: registracebodycentrum@seznam.cz
Další firmy v oboru

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.