• Detail firmy

Bode-Panzer s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej trezorů, pevnostních skříní, bankomatů a peněžních systémů. Nabídka servisu, montáže a naprogramování.

Adresa

Tovární 14
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63480182
DIČ:  CZ63480182
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Svařované konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 423 445
Fax: +420 547 230 072
E-mail: pokorny@bodepanzer.cz
WWW: www.bodepanzer.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Pokorný - Prokurista

Mobil: +420 604 232 624

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.