• Detail firmy

BODAS Šumperk s.r.o.

Základní popis

Provádíme deratizace, dezinfekce a dezinsekce, zejména pro klienty ze Šumperka a okolí.

Adresa

Příčná 984/31
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25828631
DIČ:  CZ25828631
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  12
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Deratizace (hubení hlodavců)

- aerosolové plynování hrabošů, sady, hřiště, hubení hlodavců.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 213 623
Mobil: +420 777 613 220
Fax: +420 583 213 623
E-mail: bodas@bodas.cz

Kontaktní osoba

Petr Bořil - Jednatel

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.