• Detail firmy

Boatpark, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kánoe, kajaky, rafty, helmy, nafukovací čluny, lodní motory, pramice, rybářské lodě a nafukovací lodě Gumotex, Sevylor, Zodiac a Honda. Děláme vodácký bazar. Půjčujeme kánoe, rafty, kajaky, seakajak, čluny a pramice.

Adresa

Sokolovská 359/146
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26460025

Výrobky, činnosti

Půjčujeme kánoe, rafty, kajaky, seakajak, čluny.

Prodáváme kánoe, kajaky, rafty, helmy, nafukovací čluny, lodní motory, pramice, rybářské lodě a nafukovací lodě Gumotex, Sevylor, Zodiac a Honda.

Kontaktní osoba

Robert Sušánka - Jednatel

Telefon: 284 826 787
Mobil: 604 728 042
E-mail: info@boatpark.cz
WWW: www.boatpark.cz
Další firmy v oboru

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.