• Detail firmy

BNC elektro, spol. s r.o.

Základní popis

Elektromontážní firma provádí: elektroinstalace, elektromontáže, inteligentní elektroinstalace, pasivní nebo aktivní hromosvod, slaboproud, televizní rozvody, příjem digitální televize, zabezpečovací a kamerové systémy, veřejné osvětlení, rozvaděče

Adresa

Pravčice 130
768 24 Pravčice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26883007

Výrobky, činnosti

Elektromontážní firma provádí

elektroinstalace, elektromontáže, inteligentní elektroinstalace, pasivní nebo aktivní hromosvod, slaboproud, televizní rozvody

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 761 362
E-mail: bncelektro@bncelektro.cz
WWW: www.bncelektro.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Fianta - Jednatel

Mobil: +420 777 761 361
E-mail: fianta@bncelektro.cz
Další firmy v oboru

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.