• Detail firmy

BML Job Centre s.r.o.

Základní popis

BML Job Centre s.r.o. najdete v centru Pardubic. Klienty ManMark - BML Job Centre jsou české i nadnárodní společnosti, kterým poskytujeme komplexní služby v oblasti personalistiky při respektování etických a právních zásad obchodu.

Adresa

náměstí Republiky č.p. 56
530 00 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28809335

Výrobky, činnosti

Personální služby

Kontaktní údaje

E-mail: pardubice@manmark.cz
WWW: www.manmark-pardubice.cz

Kontaktní osoba

Ing Ladislav Minarčík - Jednatel

Telefon: +420 463 034 026
Mobil: +420 734 631 832
E-mail: pardubice@manmark.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALYTE, spol. s r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti personalistiky, zprostředkování zaměstnání a vedení účetnictví včetně daňové evidence. Věnujeme se BOZP a PO, poskytujeme odborné poradenství. Jsme zaměřeni zejména na Pardubice, Hradec Králové a okolí.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.