• Detail firmy

BMBM s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní cateringový servis. Zajistíme rodinné oslavy,školení rauty, bankety, koktejly, svatby, plesy, garden party či prezentace. Kvalita v rukou profesionálního týmu. Dále nabízíme k pronájmu prostory na firemní nebo soukromé akce.

Adresa

Jana Štursy 2396/32
370 10 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26082373

Výrobky, činnosti

Catering servis.cz

Poskytujeme komplexní cateringový servis. Zajistíme rodinné oslavy,školení rauty, bankety, koktejly, svatby, plesy, garden party či prezentace.

Kontaktní údaje

WWW: www.cateringservis.cz

Kontaktní osoba

. Michal Blažek - Jednatel

Mobil: 724 033 034

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

IPROKOS spol. s r. o.

Zajišťujeme pohoštění pro oslavy, rauty, sportovní akce a jiné zajímavé události. Nabízíme teplou i studenou kuchyni nebo cukrářské výrobky vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.