• Detail firmy

BMA Trading International, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme projekční plátna mechanická, stojanová, projekční plátna elektrická s dálkovým ovládáním, projekční plátna přenosná, promítací plochy, držáky projektorů. Design na vysoké úrovni. Dodáváme různé velikosti, typy i povrchy promítacích pláten.

Adresa

Bezručova 2273/4a
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26973821

Výrobky, činnosti

Nabízíme projekční plátna mechanická, stojanová.

Nabízíme projekční plátna mechanická, stojanová, projekční plátna elektrická s dálkovým ovládáním, projekční plátna přenosná, promítací plochy, držáky

Kontaktní údaje

Telefon: 516 447 921
E-mail: export@hope.cz
WWW: www.projekcni-platna.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Blažek - Jednatel

Zdeněk Smejkal - Jednatel

Další firmy v oboru

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

Madair s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky plastových a kovových štítků a samolepících fólií. Zabýváme se rovněž leteckým snímkováním, fotografujeme a natáčíme videa z dronů.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.