• Detail firmy

BM stavospol s.r.o.

Základní popis

Stavba rodinných domů na klíč, pokládka zámkové dlažby na klíč, kompletní opravy a rekonstrukce domů, odvodnění základů rodinných a bytových domů, terénní úpravy a zemní práce.

Adresa

Komenského 604/46
697 01 Kyjov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29303214
DIČ:  CZ29303214

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

E-mail: info@bmstavospol.cz
WWW: www.bmstavospol.cz

Kontaktní osoba

Roman Belák - Jednatel

Mobil: +420 603 753 626
E-mail: info@bmstavospol.cz

Ing. Petr Martinásek - Jednatel

Další firmy v oboru

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.