• Detail firmy

BLUEM s.r.o.

Základní popis

Nabízíme PC kurzy, počítačové kurzy, počítačová školení, kurzy MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Project a základy PC

Adresa

Rybná 716/24
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28502515

Výrobky, činnosti

PC kurzy, počítačové kurzy, počítačová školení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 582 351
E-mail: info@bluem.cz
WWW: www.bluem.cz

Kontaktní osoba

Ing. MARTIN JANOUCH - Jednatel

Mobil: +420 775 582 351

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.