• Detail firmy

BlueGhost.cz, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme internetové a grafické studio. Nabízíme marketingové a reklamní služby, tvorbu internetový stránek, eshopů a slevových webů.

Adresa

Generála Píky 430/26
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28901061

Výrobky, činnosti

Provozujeme internetové a grafické studio.

Provozujeme internetové a grafické studio. Nabízíme marketingové a reklamní služby, tvorbu internetový stránek, eshopů a slevových webů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 245 501 151
E-mail: info@blueghost.cz
WWW: www.blueghost.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Pilka - Jednatel

Mobil: 774 502 521
E-mail: pilka@blueghost.cz

Pavel Weber - Jednatel

Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.