• Detail firmy

BLUE STAV A - Z s.r.o.

Základní popis

Naší hlavní pracovní náplní jsou veškeré stavební práce - práce zednické, fasádní, rekonstrukce, modernizace a výstavba domů. Disponujeme vlastní kontejnerovou dopravou, nákladním automobilem Avie.

Adresa

Křížkova 479/1
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26321530

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: 377 535 341
E-mail: info@bluestav.cz
WWW: www.bluestav.cz/

Kontaktní osoba

. Martina Měšťánková - Jednatel

Jindřich Zíbr - Majitel

Mobil: 606 600 935

Pobočky

Jindřich Zíbr
Křížkova 479/1
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!