• Detail firmy

BLUE SMOKE, spol. s r.o.

Základní popis

Služby úklidové firmy pro multikina, autosalony, panelové domy, byty i rodinné domy.

Adresa

Hodonínská 1057/53
323 00 Plzeň 1 - Severní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61169358
DIČ:  CZ61169358
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- úklid rodinných i panelových domů, kanceláří, autosalony, multikina, atd... Dovoz zboží z celého světa dle požadavků, ubytovací služby, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 406 853
E-mail: vpotuzak@gmail.com
WWW: www.bluesmoke.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Potužák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.