• Detail firmy

BLsmart, s.r.o.

Základní popis

Business development | consulting | management | coaching - strategické řízení a manažerská exekutiva - zvyšování výkonnosti a prodeje - optimalizace procesních, organizačních a informačních struktur - produktivní realizace aktivit a projektů

Adresa

Blatouchová 1256
250 92 Šestajovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24281417
DIČ:  CZ24281417

Výrobky, činnosti

Zvyšování výkonnosti strategickým řízením.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 271 752 429
E-mail: info@blsmart.cz
WWW: www.blsmart.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Svatoš - Jednatel

Mobil: +420 739 957 527
E-mail: info@blsmart.cz
Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

ANE s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, mzdové a personální agendy. Zajišťujeme zpracování podnikatelských záměrů, poradenství, zakládání firem.

Ing. Richard Kratochvíl

Nabízíme komplexní služby architektonického ateliéru, který se zaměřuje na stavební projekty. Zabýváme se zpracováním projektové dokumentace k výstavbě rodinných a bytových domů či rekonstrukcí. Nabízíme zpracování Průkazů energetické náročnosti.