• Detail firmy

Blotisk, s.r.o.

Základní popis

Tiskárna, vlastní výroba, reklamní předměty : - samopropisovací tiskopisy - bloky, bločky, špalíky - etikety, visačky, slohy... - katalogy, letáky, brožury, vizitky, kalendáře - reklamní předměty - vše - potisk propisky, trika, igelitky atd.

Adresa

Ovocná 426
796 04 Čechovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29280770
DIČ:  CZ29280770

Výrobky, činnosti

Tiskárna, vlastní výroba, reklamní předměty :

- samopropisovací tiskopisy - bloky, bločky - etikety, slohy - katalogy, letáky, vizitky - reklamní předměty - vše - potisk propisky, trika atd.

Kontaktní údaje

E-mail: lintnerova@blotisk.cz

Kontaktní osoba

Renata Lintnerová

Mobil: +420 602 585 115
E-mail: blotisk@gmail.com

. Ing. Roman Vykopal - Jednatel

Další firmy v oboru

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.