• Detail firmy

BLOCK INVEST s.r.o.

Základní popis

Provádíme především výstavbu a rekonstrukce firemních objektů, činžovních a rodinných domů, bytových jednotek. Současně proběhla výstavba objektů průmyslového charakteru, dokladem je první pražská třídírna papíru.

Adresa

Chlumova 30
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26430886
DIČ:  CZ26430886
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba a rekonstrukce budov.

Kontaktní údaje

Telefon: 222 781 763
Telefon: 222 783 682
E-mail: block@volny.cz
WWW: www.blockbuilding.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Šťastný - Jednatel

Milan Lovětinský - Jednatel

Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.