• Detail firmy

BLÁŽA steel, s.r.o.

Základní popis

Bláža steel se zabývá ekologickou likvidací osobních a nákladních vozidel.Pro každý auto vrak si ZDARMA přijedeme a ještě Vám dáme až 1000 Kč.

Adresa

28. října 944/277
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63471710
DIČ:  CZ63471710

Výrobky, činnosti

Ekologická likvidace vozidel Zdarma

Autovrak si zdarma odvezeme a ještě za něj získáte až 1000 Kč. Pro toto odhlášení Vám vystavíme potvrzení o provedené ekologické likvidaci.

Kontaktní údaje

E-mail: blazasrot@seznam.cz
WWW: www.blazasrot.cz

Kontaktní osoba

Adam Blažek - Jednatel

Mobil: +420 777 321 587
E-mail: blazasrot@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

Adam Blažek
Betonářská 14
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.