• Detail firmy

Blanka Palivcová

Základní popis

Nabízím elektroniku, domácí elektrospotřebiče, elektroinstalační materiál a záznamová média. Provádím aktivaci služeb Skyline a freeSAT.

Adresa

Gen. Klapálka 2176
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40029166

Výrobky, činnosti

Nabízím elektroniku, elektroinstalační materiál.

Nabízím elektroniku, domácí elektrospotřebiče, elektroinstalační materiál a záznamová média. Provádím aktivaci služeb Skyline a freeSAT.

Kontaktní údaje

E-mail: elektro.palivcova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Blanka Palivcová - Majitel

Telefon: +420 312 248 321
Mobil: +420 608 950 905
Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.