• Detail firmy

Blanka Neuhauserová

Základní popis

Společnost se specializuje na bazény, jejich stavbu a montáž, rekonstrukci bazénů, zastřešení, bazénovou chemie, servis bazénů, údržba bazénů, opravy bazénů, zazimování, odzimování, a pod....

Adresa

Libušská 11/216
142 00 Praha 4 - Libuš

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40636348
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zabývá se výstavbou, montáží a rekonstrukcí bazénů, veškeré problematiky kolem bazénů a jejich servisem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 450 398
E-mail: bazenyelis@centrum.cz
WWW: www.bazenyelis.cz

Kontaktní osoba

Blanka Neuhauserová - Majitel

Mobil: +420 777 333 017
Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.