• Detail firmy

Blanka Karvaiová

Základní popis

Výroba a prodej komínových prvků a jejich montáže.

Adresa

Samota 80
250 90 Jirny

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62447351
DIČ:  CZ5662180084
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej komínových prvků a jejich montáže.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 861 121
Mobil: +420 605 255 580
E-mail: saze@email.cz
WWW: www.kominy-karvaiova.cz

Kontaktní osoba

Blanka Karvaiová - Majitel

Mobil: +420 774 229 796

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKO PALIVA - ZDENĚK KULDA

Naší činností je výroba a prodej dřevních pelet a briket balených i volně ložených. Nabízíme kotle a kamna na dřevní pelety. Dřevní pelety a brikety zavážíme nákladním automobilem s hydraulickou rukou, cisternou na volně ložené pelety a nákladním automobilem s terénním manipulátorem.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.