• Detail firmy

Blanka Hudecová

Základní popis

Společnost poskytuje kariérové poradenství při hledání a změně pracovního místa. Dotační tituly - poradenství i realizace.

Adresa

Boněcko I 273
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44115822
DIČ:  CZ6052280663
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí individuální a týmový koučink, koučování ke změně a k osobní vizi a rozvoji. Jako mentor pracuji s obchodními manažery, jsem mentorkou - partnerem pro ženy podnikatelky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 457 080
E-mail: hudecova@sivena.cz
WWW: www.sivena.cz

Kontaktní osoba

Blanka Hudecová - Jednatel

Další firmy v oboru

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.