• Detail firmy

Blanka Hortová

Základní popis

Zabývám se vedením a rekonstrukcí účetnictví, daňové evidence i mzdové agendy pro fyzické či právnické osoby.

Adresa

Osová Bítýška 5
594 53 Osová Bítýška

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13652915

Výrobky, činnosti

Daňové evidence

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 035 324
E-mail: hortova@zauctuji.cz
WWW: www.zauctuji.eu

Kontaktní osoba

Blanka Hortová - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

Ing. Marie Čechová - účetní

Komplexní účetní služby se specializací na firmy s větším počtem zaměstnanců, zejména z Jemnice a okolí. Zaměřujeme se především na účetní a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, zpracování roční účetní uzávěrky a další služby, které s účetnictvím souvisí, včetně poradenství - komunikujeme telefonicky i e-mailem. Zajišťujeme rovněž zastupování klientů při kontrolách na OSSZ, ZP, ÚP, FÚ.