• Detail firmy

Blanka Chodurová

Základní popis

Prodáváme luxusní kožené sedací soupravy i látkové sedačky za bezkonkurenční ceny. Kožené sedačky můžete objednat v libovolných barvách kůže i dřeva dle vzorníků.Prodáváme rovněž levný holandský nábytek. Rustikální nábytek.Nábytek Ostrava Vás zve.

Adresa

Hnojník 106
739 53 Hnojník

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48718858

Výrobky, činnosti

Kožené sedací soupravy.

Kontaktní údaje

E-mail: chodurovab@seznam.cz
WWW: www.sedacky-kozene.cz

Kontaktní osoba

Blanka Chodurová - Generální ředitel

Mobil: +420 775 040 015
E-mail: chodurovab@seznam.cz
Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.