• Detail firmy

BLANÍK VISUS OPTIK, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby zkušených optiků a optometristů v centru Prahy a v Kolíně. Provádíme měření zraku. Nabízíme dioptrické, sluneční, sportovní a dětské brýle. Luxusní brýle i brýle na míru. Aplikujeme kontaktní čočky. Prodáváme dalekohledy Leica.

Adresa

Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48117579
DIČ:  CZ48117579
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Měření zraku optometristou.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 313 129
Telefon: +420 224 032 110
Mobil: +420 775 307 658
E-mail: visusoptik@visusoptik.cz
WWW: www.visusoptik.cz

Kontaktní osoba

Vilém Rudolf - Jednatel

Další firmy v oboru

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.