• Detail firmy

Blahoslav Bucek

Základní popis

Kompletní vybavení vaší domácnosti včetně spotřebičů, kuchyní, vestavných skříní a nábytku volně stojícího. Nábytek vyrábím.

Adresa

Kamenná 1
405 01 Děčín 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68976623
Rok založení:  1998
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Skříně na míru

Kontaktní údaje

E-mail: buca.mont@seznam.cz
WWW: bucamont.firemní-stránky.cz

Kontaktní osoba

Blahoslav Bucek - Majitel

Telefon: +420 412 531 816
Mobil: +420 725 752 697
Fax: +420 412 531 816
E-mail: buca.mont@seznam.cz
Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!