• Detail firmy

BLACK Wind, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme plastová okna a dveřem, Eurookna, vnitřní dveře, střešní okna, žaluzie, parapety a sítě proti hmyzu. Zakázková výroba všech druhů dveří - bezfalcové, masivní, foliované, dřevěné interiérové. Kompletní servis od výroby po montáž.

Adresa

Lidická 148
266 01 Beroun - Závodí

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28492218

Výrobky, činnosti

okna a dveře

Kontaktní osoba

Oto Blacký - Jednatel

Mobil: 606 662 216
E-mail: blackwind.sro@seznam.cz
WWW: www.blackwind.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Jiří Bělohradský

Specializujeme se na prodej stínící techniky. Nabízíme venkovní a vnitřní žaluzie horizontální nebo vertikální, předokenní rolety, markýzy, zimní zahrady, prosklené fasády a mnoho dalšího. Dodáváme a montujeme plastová okna.

DE-Glass, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plochého stavebního skla. Naleznete u nás široký sortiment různých druhů izolačních skel, bezpečnostních skel, požárních skel, reflexních skel, skel vhodných pro celoskleněné fasády, skel do interiérů nebo zrcadel.