• Detail firmy

Black Sweet, s.r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence, vedení mezd a personální evidence, komunikace a zastupování na úřadech.

Adresa

Štěrková 261
252 26 Kosoř

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28205162
DIČ:  CZ28205162
Rok založení:  2006
Počet zaměstnanců:  2
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Kontaktní údaje

E-mail: jitka.zunova@email.cz

Kontaktní osoba

Jitka Zůnová - Jednatel

Mobil: +420 605 206 142
E-mail: jitka.zunova@email.cz
Další firmy v oboru

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.

Koordinátor BOZP - Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, včetně zpracování Plánu BOZP. Činnosti KOO BOZP se aktivně věnuji již od roku 2009. Pro podrobnější informace o mně, prosím navštivte mé webové stránky. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.