• Detail firmy

BJD Medical Production, s.r.o.

Základní popis

Výrobce PVC spojovacích hadic pro zdravotnictví v průměrech CH20, CH25, CH30 (6,4;8,4;10mm) využitelné i při výrobě potravinářské a jiných oblastech průmyslu, např. chemický, strojírenský a další.

Adresa

Knínická 1577
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29213886
DIČ:  CZ29213886
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Měkčené hadice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 220 840
Fax: +420 545 220 841
E-mail: info@bjdmedical.cz
WWW: www.bjdmedical.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Šváb - Ředitel

Telefon: +420 773 420 110
E-mail: svab@bjdmedical.cz

Radim Bedan - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.