• Detail firmy

BIZOKAM Servis s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá prodejem a distribucí hutního materiálu, především v betonářské sbírkové oceli, kterou momentálně distribuuje do 4 států Evropské unie

Adresa

Viaduktová 593/17
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27829375

Výrobky, činnosti

Betonářská ocel, železo

Kontaktní údaje

E-mail: bizokam.servis@seznam.cz
WWW: www.bizokam.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ ZOGATA - Jednatel

Mobil: +420 720 669 376

SIMONA GORYLOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 608 774 102
Další firmy v oboru

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

MIKRA METAL s. r. o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu ocelového i hliníkového. V naší nabídce naleznete nerezové ocelové a hliníkové plechy a svitky, ocelové tyče, hliníkové desky, příruby, nerezové a hliníkové jekly, ocelové kulatiny, bezešvé trubky, svařovaná kolena, ocelové T-kusy, hliníkové trubky kruhové, ocelové duté tyče, nerezové svařované tyče, čtyřhrannou i šestihrannou ocel a mnoho dalšího.