• Detail firmy

BIZAP s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní regenerace panelových domů, zateplení budov certifikovaným systémem KNAUF, protipožární nátěry materiálem PLAMOSTOP P9, pronájem ocelového rámového lešení SPRINT včetně montáže, kompletní dodávky staveb.

Adresa

Brněnská 3851/53
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25531913
DIČ:  CZ25531913
  • Služby

Výrobky, činnosti

Regenerace panelových domů, zateplení budov .

Kontejnerová doprava - zajišťujeme odvoz odpadu a stavební suti, přistavení kontejneru o nosnosti 3-10 tun (MAN), recyklace, likvidace.

Kontaktní údaje

WWW: bizap.cz/

Kontaktní osoba

Petr Zapletal - Jednatel

Mobil: 603 854 210
E-mail: bizap@volny.cz
WWW: www.bizap.cz
Další firmy v oboru

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

SEAL - navijáky s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis navijáků. Dodáváme navijáky vyprošťovací, elektrické, hydraulické a lesnické, včetně příslušenství a náhradních dílů. Dále pak nabízíme manipulační mechanická zařízení či energetické a lesnické nástavby na traktory. Kompletní sortiment a technické parametry našich produktů naleznete na webových stránkách firmy.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.