• Detail firmy

BITerra s.r.o.

Základní popis

Konzultační firma v oblasti informačních technologií. Poskytování služeb v oblasti Business Intelligence a Data Warehouses. Zpracování dat a jejich uložení. Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software. Správa sítí.

Adresa

Husinecká 903/10
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26831074
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Informační technologie (IT)

Poskytování služeb v oblasti Business Intelligence na platformách Teradata a Sybase.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 200 380
Mobil: +420 604 336 537
E-mail: info@biterra.eu
WWW: www.biterra.eu

Kontaktní osoba

Ing Petr Hořčička - Jednatel

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.