• Detail firmy

Bison Invest a.s.

Základní popis

Jsme firma, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností s výrobou a prodejem tašek. Zabýváme se výrobou i obchodem papírových obalů, které jsou 100% ekologické.

Adresa

Orlovská 737/125
713 00 Ostrava - Heřmanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27831779

Výrobky, činnosti

výroba papírových tašek

Kontaktní údaje

E-mail: bison (a) bisoninvest.eu

Kontaktní osoba

Ing.Bc. Vladimír Sobek - Předseda představenstva

Mobil: 728 114 409
E-mail: bison (a) bisoninvest.eu
WWW: bisoninvest.eu

Ing. Bc. Vladimír Sobek - Předseda představenstva

Mobil: 728 114 409
E-mail: bison@bisoninvest.eu
WWW: bisoninvest.eu/?web=kontakt
Další firmy v oboru

BOX Logistic Czech s.r.o.

BOX Logistic Czech s.r.o. - výroba a distribuce obalů z papíru, lepenky, voštinových desek a polystyrenu. Dodáváme voštinové desky, papírové výplně a fixace, papírové panely, obaly z vlnité lepenky, ochranné papírové rohy, papírové dutinky, bublinkovou fólii, vlnitou lepenku v rolích a další.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.