• Detail firmy

Birmingham s.r.o. - U staré studny

Základní popis

U staré studny - dovozce jedinečných destilátů z Francie.Možnost školení,akcí,meetingů spojených s degustací vín a cognaců.

Adresa

Tržiště 371/3
118 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28547497
DIČ:  CZ 28547497

Výrobky, činnosti

dovozce jedinečných destilátů z Francie.

Největší výběr koňaků, armaňaků a Pineau des Charentes od malých rodinných firem.

Kontaktní údaje

E-mail: tereza@ustarestudny.cz
E-mail: info@ustarestudny.cz
WWW: www.ustarestudny.cz

Kontaktní osoba

Tereza Franc - Jednatel

Telefon: +420 257 530 582
Mobil: +420 602 559 991
E-mail: tereza@usarestudny.cz
Další firmy v oboru

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.