• Detail firmy

BIOSYNCHRON a.s.

Základní popis

Výroba a prodej speciálních zdravotnických a rehabilitačních pomůcek určených pro domácí a profesionální použití. Poskytování služeb v oblasti zdraví.

Adresa

Podbabská 1112/13
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27786277
DIČ:  CZ27786277

Výrobky, činnosti

Výroba zdravotnické techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 110 034
E-mail: info@biosynchron.eu

Kontaktní osoba

Jan Jezbera - Předseda představenstva

Vladimír Peták - Člen představenstva

Manfred Švestka - Člen představenstva

Další firmy v oboru

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.