• Detail firmy

BIOCONSULT společnost s ručením omezeným

Základní popis

Nabízíme opravy a prevenci biologicky poškozených staveb a provozoven. Provádíme protipožární nátěry dřevěných i kovových konstrukcí.

Adresa

Šafránová 2244/24
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61679658

Výrobky, činnosti

Biologické poškození staveb a provozoven

- opravy a prevence

Kontaktní údaje

E-mail: info@bio-consult.cz
WWW: www.bio-consult.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Datlová - Jednatel

ing. Tomáš Datel - Jednatel

Mobil: +420 602 373 487
Další firmy v oboru

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.