• Detail firmy

Bio Crystal, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tampónový tisk, potisk triček a tisk na kov, sklo, plasty a dřevo. Provádíme laserové gravírování a řezání.

Adresa

Čs. legií 307/6
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25387324

Výrobky, činnosti

potisk triček a tisk na kov, sklo, plasty a dřevo

Nabízíme tampónový tisk, potisk triček a tisk na kov, sklo, plasty a dřevo. Provádíme laserové gravírování a řezání.

Kontaktní osoba

René Šimon - Jednatel

Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Jiří Pustina TISKSERVIS

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ofsetového i digitálního tisku a knihařského zpracování včetně nafocení a grafické přípravy. Tiskneme na tiskovém stroji formátu B2 - KBA Rapida 75 se scenovacím denzitometrem. Knihařské zpracování provádíme na skládacím stroji Shoe a lepičce Horizont. V oblasti tisku máme letité zkušenosti, naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám zaručí tisk v nejvyšší kvalitě.