• Detail firmy

BINTA s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme implementaci bankovních informačních systémů a po implementační podporu. Zajišťujeme komplexní řešení systémů v oblasti logistiky.

Adresa

Vyskočilova 1410/1
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26416867
DIČ:  CZ26416867
  • Služby

Výrobky, činnosti

Informační a bankovní systémy

Kontaktní údaje

Fax: +420 241 040 098
E-mail: binta@binta.cz
WWW: www.binta.cz

Kontaktní osoba

Petr Přibyl - Jednatel

Další firmy v oboru

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu