• Detail firmy

BINOM CZ, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme svařovací elektrody a jiná průmyslová zařízení.

Adresa

Kanina 13
277 35 Kanina

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25708431

Výrobky, činnosti

svařovací elektrody a jiná průmyslová zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: 420 315 693 844
Telefon: 420 315 693 824
Mobil: 420 603 943 715
Fax: 420 315 693 844
E-mail: binomcz@quick.cz
WWW: www.binom-cz.com
Další firmy v oboru

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.

SAFIBRA s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej produktů a ucelených řešení na bázi fotoniky, optiky a vláknové optiky. Zastupujeme renomované světové výrobce z výše uvedených oblastí. Navrhujeme zákazníkům optimální řešení dle jejich potřeb, zajišťujeme předprodejní, záruční a pozáruční servis a poskytujeme návrhy řešení a vývoj optických měřících systémů dle individuálních požadavků zákazníků.

Metravolt - Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.