• Detail firmy

BINFOP s.r.o.

Základní popis

Distributor funkčních žvýkacek Strong gum - přírodní žvýkací tablety. Zajišťujeme velkoobchodní prodej žvýkaček Strong- energykofeinové žvýkačky.

Adresa

Rybná 716/24
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03383016

Výrobky, činnosti

Distributor funkčních žvýkacek Strong gum

Distributor funkčních žvýkacek Strong gum - přírodní žvýkací tablety. Zajišťujeme velkoobchodní prodej žvýkaček Strong- energykofeinové žvýkačky, fitness s L-carnitinem, anti-hlad žvýkačky potlačující hlad, anti-stress s L.theaninem, dietní žvýkačky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 885 709
E-mail: info@stronggum.cz
WWW: www.stronggum.cz

Kontaktní osoba

TETJANA GRAMBALOVÁ - Jednatel

Jiří Plášil - Obchodní ředitel

Mobil: +420 777 245 367
E-mail: info@stronggum.cz
Další firmy v oboru

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

EK-trade s.r.o.

Dovoz a prodej čerstvých řezaných bylinek z Izraele. Velkoobchod a maloobchod s mátou, bazalkou, rozmarýnem, tymiánem, koriandrem, estragonem, mini saláty, jedlými orchidejemi a dalšími. Rozvoz bylinek do barů, restaurací, domácností.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.