• Detail firmy

BINAR, s. r.o.

Základní popis

Textilní galanterie a textil. Nabízíme šití, opravy a úpravy textilu. Dále v naší nabídce šicí potřeby, punčochové zboží,povlečení,prostěradla.

Adresa

Kučerova 767/16
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62578413

Výrobky, činnosti

Nabízíme šití, opravy a úpravy textilu

Textilní galanterie a textil. Nabízíme šití, opravy a úpravy textilu. Dále v naší nabídce šicí potřeby, punčochové zboží, povlečení Matějovský, prostěradla a deky Veba, polštáře, dámské, pánské i dětské spodní prádlo Andrie..

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 865 315
Mobil: +420 737 748 953
E-mail: binar.svadlenka@centrum.cz
WWW: www.binar-svadlenka.wz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Košina - Jednatel

Ivana Košinová - Prokurista

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.