• Detail firmy

BÍLÝ SLON - COPYDIGITAL, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme grafické služby, barevné i černobílé kopírování, vazby, digitální a velkoformátový tisk. Prodáváme papírnické zboží.

Adresa

Škroupova 3
301 01 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26373696

Výrobky, činnosti

Kopírování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 236 880
Fax: +420 377 236 880
E-mail: bilyslon@bilyslon.cz
WWW: www.bilyslon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radko Křivánek

Jiřina Kuchařová - Jednatel

Telefon: +420 377 220 927
Další firmy v oboru

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

Jarmila SEQUENSOVÁ

Poskytujeme služby knihařství - expresní vazba diplomových prací, knihařské výrobky z kůže, plátna a papíru, pasparty obrazů a fotografií, černobílé kopírování A4 a A5, šití knih, realizace kroužkové vazby, zarámování obrazů, realizace umělecké knižní vazby, vazbu knih do kůže a mnoho dalšího.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.