• Detail firmy

Bilbo CZ s.r.o.

Základní popis

Bilbo CZ s.r.o. velkoobchod, maloobchod hraček všeho druhu: autíčka, kočárky, kuchyňky, domečky, zahradní hračky, panenky, stavebnice, vláčky, apod.

Adresa

Sokolská třída 1615/50
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29447763
DIČ:  CZ29447763

Výrobky, činnosti

Velkoobchod, maloobchod s hračkami

Bilbo CZ s.r.o. velkoobchod, maloobchod s hračkami všeho druhu: panenky, kočárky, kuchyňky, autíčka, vláčky, stavebnice, hry, dřevěné hračky, plyšové hračky, hračky na zahradu, plastové domečky, stavebnice, apod. Působíme na českém i slovenském trhu.

Kontaktní údaje

E-mail: andrea@bilboo.net

Kontaktní osoba

Petr Ševčík - Jednatel

Telefon: +420 571 892 257
E-mail: petr@bilboo.net

Danica Gregorová - Jednatel

Ing. František Bubík - Jednatel

Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.