• Detail firmy

Bilat Trading, s.r.o.

Základní popis

Profesionální servis IT u zákazníka, stavby PC sestav na míru, opravy notebooků všech značek, záchrana a záloha dat, nastavení internetu DSL a WI-FI, kompletní instalace OS Windows, expresní opravy, odborné konzultace zdarma.

Adresa

Pod Novým lesem 32/84
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24134775
DIČ:  CZ24134775
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby PC sestav na míru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 263 620
E-mail: restauracnisklepy@seznam.cz
E-mail: pcservisuvas@seznam.cz
WWW: www.pcservisuvas.cz
WWW: www.restauracnisklepy.cz

Kontaktní osoba

Radek Věrčák - Generální ředitel

Telefon: +420 602 263 620

Pobočky

Restaurační sklepy
Pod novým lesem 32/84
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

IQT s.r.o.

Zajišťujeme dlouhodobou komplexní správu informačních technologií - IT Management. Provádíme audity softwarové, IT infrastruktury, zabezpečení počítačových sítí, serverových a řídících systémů či pracovních postupů z IT hlediska.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.