• Detail firmy

BILANCE ALFA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme outsourcing vedení účetnictví, daňové poradenství, auditorské služby a zpracování mzdové agendy v Praze a v Brně.

Adresa

Rosická 367
664 17 Tetčice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25589865
DIČ:  CZ25589865

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence.

Kontaktní údaje

E-mail: bilancealfa@bilancealfa.cz
WWW: www.bilancealfa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Helena Šubová - Jednatel

Mobil: +420 603 751 765
E-mail: bilancealfa@bilancealfa.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ingrid Demková - Mzdy a účetnictví

Naše společnost poskytuje komplexní účetní a daňový servis pro firmy se sídlem ve městě Brno a širém okolí. Nabízíme vedení podvojného účetnictví, zpracování mzdové agendy, externí personální služby, vyhodnocování účetních výkazů, roční zúčtování záloh i účetní konzultace.

Účetní kancelář Čížková, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní účetní servis nejenom v Brně, ale i v širokém okolí. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci a mzdy, zpracováváme daňová přiznání. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů na příslušných úřadech či účetní a ekonomické poradenství. Pracujeme pro malé i velké organizace. Ceník služeb naleznete na našich webových stránkách.

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.